Tydzień ferii już za nami

Tydzień ferii już za nami. W pierwszym tygodniu zimowych wakacji Panie animatorki z Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Mroczy przeprowadziły zajęcia dla dzieci nie tylko w Mroczy, ale także w świetlicach wiejskich należących do Gminy Mrocza. Zajęcia odbyły się w Jeziorkach Zabartowskich, Izabeli, Samsieczynku, Drążnie, Wielu, Witosławiu, Rościminie, Drzewianowie, Wyrzy, Matyldzinie.
Podczas pierwszego tygodnia zajęć dzieci miały możliwość zabawy masa solną. W trakcie zajęć dzieci ulepiły przepiękne zawieszki na ścianę oraz ramki do zdjęć. Dzieci wykonały również kartki z okazji Dnia Babci oraz Dnia Dziadka. Na zajęciach powstały także bardzo urocze breloczki do kluczy, które najmłodsi wykonali z kolorowej modeliny. Oprócz prac plastycznych podczas zajęć feryjnych dzieci miały możliwość poznania wielu gier oraz zabaw zarówno planszowych, jak i ruchowych.
W drugim tygodniu ferii również zapraszamy dzieci na zajęcia do mroteckich świetlic. Ponadto dla uczestników zajęć zaplanowane zostały dwa wyjazdy do kina.

 

01

 

 

02

 

 

03

 

 

04

 

 

05

 

 

06

 

 

07

 

 

08

 

 

09

 

 

10

 

 

11

 

 

12

 

 

13

 

 

14