Aktualności

Halowe Zawody MDP

Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego ZOSP RP w Mroczy uprzejmie informuję, że pierwsze Halowe Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych odbędą się w połowie ferii zimowych, tj. 17 lutego 2018 roku (sobota) o godz. 1100 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Mroczy.

            Zawody mają charakter towarzyski w formule otwartej (mogą startować drużyny spoza gminy/powiatu/województwa). W turnieju biorą udział drużyny dziewcząt, chłopców oraz drużyny mieszane (dziewczęta i chłopcy) zaliczane do klasyfikacji chłopców. Prawo startu mają zawodnicy w wieku 10-16 lat. Drużyna składa się z 5 osób. Jednostka może wystawić więcej niż jedną drużynę. Turniej składa się z jednej, stosunkowo prostej konkurencji, której szczegółowe zasady zostaną zaprezentowane przed zawodami. Poza tym wszelkie informacje dotyczące przebiegu konkurencji oraz zawodów znajdują się w Regulaminie (poniżej). Sprzęt niezbędny do przeprowadzenia turnieju zapewnia organizator.

Harmonogram zawodów przedstawia się następująco:

  • godz. 10.30     - przyjazd drużyn MDP,
  • godz. 11.00     - otwarcie zawodów,
  • godz. 11.15     - odprawa i instruktaż drużyn startujących,
  • godz. 11.30     - przeprowadzenie konkurencji,
  • godz. 13.00     - podsumowanie zawodów oraz wręczenie dyplomów i medali.

           

            W związku z powyższym zapraszamy drużyny do zgłaszania chęci uczestnictwa na druku zgłoszenia (poniżej). Skan zgłoszenia należy przesłać mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w nieprzekraczalnym terminie do dnia 5 lutego 2018r., a oryginał zgłoszenia dostarczyć w dniu zawodów do sekretariatu zawodów.

            Proszę pamiętać, iż zgodnie z Regulaminem zawodnicy startują w obuwiu halowym, należy zatem zabrać takowe obuwie na przebranie.

            W razie pytań lub wątpliwości proszę o kontakt z Wiceprezesem Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego Związku OSP RP w Mroczy - Pawłem Przybylskim pod nr tel. 793 585 998.

            Zapraszamy drużyny do udziału, a mieszkańców do kibicowania.

Prezes Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego

Związku OSP RP w Mroczy

Tomasz Kokoszewski

 

 

DRUK ZGŁOSZENIA

REGULAMIN